Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan ösztönöztétek a babátok...

Hogyan ösztönöztétek a babátokat, hogy próbálkozzon egyedül enni? (Azon kívül hogy látja hogy én eszek :) )

Figyelt kérdés
Próbálkozunk a darabos dolgokkal és ha én adom neki akkor szépen eszeget de maga nem veszi a szajahoz. Ha megfogja akkor is nekem akarja adni :) mivel probalkozzak?
2022. nov. 23. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmivel. Ha eljön az ideje akkor enni fog magától. Az elején játék neki a kajálás is. Inkább etett mint eszik. Ez teljesen normális. Nálunk 14 hósan jött el az idő a "kanalazásnak". 1 éves korától csak nekem adta a falatot.


Játsz vele és ha eljön az ideje az is jó móka lesz ha magának adogatja a falatokat.

2022. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy megült, 6 hónaposan, onnantól egyedül eszik


Egyszerre eszik a család, ott ül velünk. Látja mi is eszünk, így ő is. Kiteszem elé a falatkekat és felcsipegeti. 13hónapos, mostmár kanállal próbálkozik.

2022. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehogy nem ösztönzöm. Ott van előtte, csinál vele, amit akar. Van, hogy csak szétkeni, ledobálja, máskor pedig megeszi, és még kér extrát is.

Együtt eszünk, látja mit csinálok, utánoz

2022. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!