Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor kezdtétek és mivel a...

Mikor kezdtétek és mivel a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Kicsit lelkiismeret furdalásom van, mert talán korán kezdtem. Viszont az orvos az mondta, hogy 4 hónaposan kezdjük, érdemes, persze ez még csak kóstoltatás legyen, 1x/nap. Sajna (ami elvileg normális) a széklet is megváltozott, már nincs minden nap. Őszintén, nem tudom, hogy mit csináljak. Nem eszik sokat, pl. banánból (vagy másból: répa, tök) 3-4 kávéskanálnyit adok neki, rendesen nyitja a kis száját, bekapja a kanalat. Persze annak ellenére, hogy lenyeli, vágja a pofákat néha, ugye újak az ízek számára.


Néha arra gondolok, hogy mi a jó francnak is kezdtem...? De nem akartam figyelmen kívül hagyni az orvos tanácsát. Egyébként anyatejes baba.


2022. dec. 2. 11:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
53%
18-as vagok...Kedves 19-es ezt nekem irtad?nem mindegy hogy irom?valoszinuleg mindenki tudja,hogy anyatejre gondolok,meg te is csak jol esik kotozkodni...ha jol sejtem te pontoztal le...
2022. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!