Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor kezd el etetőszékben ülni?

Mikor kezd el etetőszékben ülni?

Figyelt kérdés
Mindjárt 6 hónapos a babám, de ő még igen távol áll attól, hogy önállóan üljön. Ti mikor tudtátok elkezdeni használni az etetőszéket? Addig hol etettetek?
2022. dec. 12. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Akkor kezdtem el használni az etetőszéket, amikor már ült. Az a sima egyszerű IKEÁs etetőszékünk van, ami nem dönthető, így nem is lehetett volna beleültetni hamarabb.

Addig az ölemben evett, a hasammal/mellkasommal támasztottam a hátát.

2022. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy dönthető etetőszékünk van (bár ezért van, aki megkövez, mert szerintük így megfullasztom a gyereket- tegyük hozzá sose nyelt így félre), amíg nem ült teljesen, abban evett, kicsit döntve, ő pürés baba volt, én etettem. Van ismerős, aki autós hordozóban vagy pihenőszékben etette a babáját. Ismerek olyat is viszont, akik blw-ztek, és amíg nem ült a kicsi magától, addig anyukája ölében ült, megtámasztott háttal, anyukájának döntve.

Amúgy 9 hónaposan kezdtük el függőlegesbe állítottan használni a széket, amikor már önállóan felült. A lányom ekkor kezdett falatkázni, előtte el se fogadta.

2022. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Mi 4 hónapisan kezdtük el a hozzátáplálást mind a 2 gyereknél. Pihenőszékben, félig döntve.


6hónaposan már mind a 2 ült, akkor tettem át etetőszékbe őket.

(Nem maguktól kiülésre gondolok, hanem ha letettem, megültek)

2022. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dönthető székbe 4 hónaposan tettem mindkét gyereket (igazából azt ülésnek sem lehet mondani teljesen). 9 hónaposan ült mindegyik, szép lett volna addig várni. Nem minden gyerek ül fel fél évesen. A dönthető székek ezért vannak. Amikor stabilnak ültek, akkor már jó volt a sima IKEA etetőszék.
2022. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!