Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3 hónapos babámnak adtam egy...

3 hónapos babámnak adtam egy nagyon pici húslevest csak 3 kis kanállal Nem lehet baja ugye?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 13:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%
3 hónapos még csak szopik, nem kamalbol eszik. Hogy jutott eszedbe mégis? Nem olvasol, nincs védőnőd, gyerekorvosod?
2023. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

7!

Onnan, hogy a sima vizben főtt répa addigra bőven be volt vezetve. Semmi baja nem volt tőle

Akkor pedig sós vízben főtt répát kapott és iszonyú kiütesei lettek. Azonnal hívtam a háziorvost, ő mondta, hogy a só nátrium tartalma miatt lettek valószínű a kiütések.


6#

2023. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Minek adtal neki ha most itt aggodsz ..eloszor gondolkodj aztan cselekedj
2023. jún. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
55%

Egy 3 hónapos csöppség nem kísérleti nyúl.Egyáltalán miért adtál neki?Ha nem tudsz valamit nézz utána vagy érdeklődjél az ilyen dolgokban.Ne kísérletezz

mert ebből azért baj is lehet.

2023. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!