Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Bebiétel készítőt odaadnátok...

Bebiétel készítőt odaadnátok használtan ismerősnek?

Figyelt kérdés
Van egy Avent 2in1 gépem. Használtuk, napi használatban volt. Emiatt kicsit el van színeződve, mert pl.céklát csináltam vele. De összességében semmi baja nincs. Barátnőm babája most kezdi majd a hozzátáplálást. Szerintetek felajánljam neki? Nem venné rossz néven? Én elfogadnám fordított helyzetben, de nem vagyunk egyformák.
2023. jún. 21. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is elfogadnám.
2023. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
MEgkérdezed, ha nemet mond, tudomásul veszed.
2023. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Juli, van egy ilyen gépem. El van színeződve a céklátol, de tökéletesen működik. Ha esetleg szükséged lenne rá, szívesen oda adom.n
2023. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Odaadnám. Fordított esetben pedig simán el is fogadnám.
2023. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék az ő helyében elfogadnám szívesen.

Szerintem ezek a baba használati tárgyak nagyon jól tudnak second hand hasznosulni. Személy szerint kifejezetten törekedtem, hogy használt babakocsit, hordozót stb. vegyek, mert ha van használt abból amit kerrsek tényleg pazarlás újat venni (és főleg nem csak anyagi oldalról értem). Így meghosszabbítjuk a termék hasznos élettartamát.

2023. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kérdezd meg! 🙂

“Nem kell egy bébiétel készítő?” Erre simán mondhatja, hogy köszi, nem. Vagy de! Ha kéri, akkor mondd, hogy az ételek kicsit elszínezték, de szuperül működik, és hasznos. Szerintem ez nem megsértős dolog. Én is szoktam ezt-azt kérdezgetni a barátnőktől, és ami kell nekik, azt elfogadják, ami nem, azt megköszönik és megmondják, hogy nem kérik.

2023. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!