Vacsi otletek?

Figyelt kérdés
1 eves babanak vacsi otletek?mar sokszor nem tudom mit keszitsek

jan. 25. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Ami ti is esztek.
jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Az én kisfiam vacsira vagy az ebédje maradékát eszi (ami vagy az, amit mi is ettünk, vagy nem 🙂), vagy általában valamilyen kenyeret: vajkrémes, margarinos, kockasajtos, esetleg kefírrel, natúr joghurttal, virslivel, sonkával, tojásrántottával stb.

Ha nem enne gyümölcsöt tízóraira, uzsira és ebéd után is, akkor lehet kapna vacsira is valami táplálóbb gyümiset (pl. fahéjas reszelt almát zabbal, zabpelyhes banánt stb.).

Ja, és néha banános babacsintát is szokott kapni, azt is szereti nagyon :)

jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Sonka,vajas kenyér

Virsli

Tejbegríz

jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Annyira bírom, mikor van egy kérdésre 3 válasz, mind a 3 lepontozva ugyanazzal a százalékkal, de nincs egy 4. hozzászólás, ahol az a bizonyos illető kifejtené, hogy mi is lenne a jó válasz. Pedig olyan kíváncsi lennék, hogy mit kellene adni egy egyévesnek vacsira, mit ront el mindenki 🙂

Vagy a kérdező ilyen hálás a válaszokért? 🙃

jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
En nem pontoztam le senkit most sikerul fellepnem megnezni a valaszokat😊
jan. 26. 13:56
 6/6 anonim válasza:
Valami könnyen emészthető, ne túl sokat mert nem fog tudni jól aludni. Valami baba táp féleség pl.: Tejbegríz, Babatáp, Almát le pürésíteni.
márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!