Vacsora otletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ki mit add vacsorara a 22honapos gyerekenek ami nem tul nehez etel?
2020. jan. 11. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
22 hónapos, könyörgöm, 2 hónap és 2 éves. Egy 2 éves pedig bármit ehet. Ergo, azt eszik vacsorara, amit a család többi tagja.
2020. jan. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Tejbegríz (lehet cukor helyett gyümivel), zabkása vízben vagy tejben főzve gyümivel, kenyér-felvágott-sajt-zöldség, natúr joghurt gyümölccsel és babakeksszel.
2020. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Vagy ha maradt az ebédből.
2020. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanazt eszi, amit mi: vagy főtt ételt, vagy szendvicset.
2020. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Amit mi is eszünk, vagy az ebéd maradékát, akár levest is, vagy szendvicset, virslit, tojást eszik. Van, hogy péksütit, pogácsát, pizzás csigát, de akad olyan is, hogy gabonapelyhet kér tejjel. 1,5 éves múlt, de szerintem 2 évesen is ezek lesznek a vacsik.
2020. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szendvics-kenyér,sonka,sajt,zöldség-főtt tojás kenyérrel zöldséggel. Tonhalkrémes kenyér paradicsommal.Nálunk ezek mennek.
2020. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elsonek irnam nem azert kerdeztem ezt meg mert nem tudom hogy mindent ehet tudom h ehet mindent. Csak otleteket kertem hogy valtozatos legyen a vacsoraja s hogy ne fekudje meg a gyomrat mert akkor ejjel fel kell tobbszor is ahogy minden normalis ember nyugtalanul alszik ha nehezet s sokat evett belole. Tobbieknek koszonom a valaszt.
2020. jan. 11. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!