Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az etetésben mennyire veszi...

Az etetésben mennyire veszi ki a részét a gyerek apja?

Figyelt kérdés

Természetesen nem az anyatejes táplálásra gondolok, de nem is a tápszerezésre.

Hanem mikor 6 hónaposan (vagy ki hogy csinálja) elkezdődik a hozzátáplálás, majd később, mikor még segítséggel, de egyre önállóbban eszik a gyerkőc.

A párotok/férjetek készít-e neki ételt, megeteti-e vele?



febr. 25. 09:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem igazán, napközben dolgozik, így nem főz. Hétvégén megeteti természetesen de akkor is én készítem el az ételt. De ez így is van rendjén.
febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Tápszert miért ne adhatna? Első babával nem sikerült a szoptatás, ő a tápszeres etetést is szívesen csinálta.
febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
A babakajás időkben nem igazán vette ki a részét ebből, de mióta beértek a szendvicses korba, simán csinál nekik vacsorát, akkor is, ha nem kérem.
febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#2

Nem úgy értettem, hogy tápszert nem adhat az apa, hanem hogy etetés alatt most nem az anyatejet és a tápszert értem.

febr. 25. 10:06
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk nem igazán, mert egyrészt nap közben legtöbbször nincs otthon, másrészt meg eleve én fözök (hobbiból!), szóval nem sok lehetösége lenne rá.
febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút főzött, kutyulta a pürét vagy előkészítette a boltit, és etette a kisfiunkat ő is.
febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem jobban főz, alapból sokszor ő szokott :D Én csak hobbi "szakács" vagyok, ha találok olyan ételt ami megtetszik azt szoktam elkészíteni, de akkor is besegít :D
febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk eteti mindkét gyereket, amikor itthon van. A nagy állandóan megy kunyerálni az apja kajájából, abból is adogat neki, de csinál neki saját kaját is, ha látja, hogy éhes. A picivel a héten kezdtük a hozzátáplálást, de ma már ő etette kérés nélkül. Pürét nem csinált a nagynak, azt mindig én, de nem is bántam, különben mindig banánt kapott volna, a kicsivel egyelőre üvegezünk, mert 2 evőkanál pépet eszik meg, azért nincs kedvem összepancsolni a konyhát.
febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Eteti simán. Mondjuk már nagyobb, és rendesen eszik velünk, tehát csak kétszer szed, nem egyszer magának, de akkor is etette, amikor kisebb volt. Nyilván nem munkaidőben, de este/hétvégén simán.
febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Abszolút kivette a részét, ahogy előtte a tápszerezésből, utána a kajakészítésből is. Igazából a párom mindenből kiveszi a részét.
febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!