Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Az etetésben mennyire veszi...

Az etetésben mennyire veszi ki a részét a gyerek apja?

Figyelt kérdés

Természetesen nem az anyatejes táplálásra gondolok, de nem is a tápszerezésre.

Hanem mikor 6 hónaposan (vagy ki hogy csinálja) elkezdődik a hozzátáplálás, majd később, mikor még segítséggel, de egyre önállóbban eszik a gyerkőc.

A párotok/férjetek készít-e neki ételt, megeteti-e vele?



febr. 25. 09:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Amikor itthon volt/van csinálja, bár babaként egyik sem fogadta el az itthon kotyvasztott cuccojat, egy üveget kibontani meg nem nagy dolog.

Most, hogy nagyobbak meg simán csinál nekik kaját

febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Teljes mértékben.
febr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
68%
Amíg pürézett, mócsingolt, csak én etettem. Mondjuk férjem itthon sem volt, dolgozott. Mire annyi étkezés ki volt váltva, hogy itthon lévő idejében evett a gyerek, addigra ugyan azt ette mint mi (8hónaposan kb) akkor meg már nem kellett etetni, viszont elétette a kaját férjem is.
febr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában én etetem, de ha épp csinálok valamit vagy nem vagyok itthon, akkor megeteti ő. 10 hónapos.
febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is nyilván dolgozott,de hétvégén itthon van azért illetve szabadság alatt is csinálta simán. Szerette ezeket csinálni mindig,de meg általában ő főz,imádja,én sütni szoktam inkább. De ő mindenbe részt vett,az első hozzátáplálós pürét például együtt adtuk,direkt kérte,hogy úgy kezdjük legyen itthon ő is.
febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Blwzttünk, eleinte frászban volt, nem bírta. Aztán mikor már jobban ment, ő is bekapcsolódott, ma meg már ugyanúgy ad neki, mint én.
febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Megetetni megetette bármikor. De főzni nem főzött soha. De amúgy is egy konyhai antitalentum. Semmit nem tud főzni, nem is mozog úgy a konyhában, így a főzés része kimaradt. De bármikor megetette, ha itthon volt.
febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor itthon van, pontosan ugyanugy etet/keszit neki kajat, mint en.
febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!