Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor kapott a babátok elsőnek...

Mikor kapott a babátok elsőnek tejet?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy ki mikor adott a gyerekének elsőnek tejet, és hogy milyen tej volt, mennyi mennyiséget kapott elsőnek🙂
febr. 27. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
11 hónaposan főztem neki tejberizst, 3.5%-os bio tejjel. Eleve nem volt gondja a tejtermékekkel szerencsére ettől sem lett. Direktben tejet a mai napignem iszik, de igazából mi sem-ő junior italt kap még. De rendes tejjel készült dolgokat gond nélkül megeszik.
febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Pár nappal az egyéves születésnapja után kapott tejbegrízt (3,5-ös bio tejből). Azóta is nagy tejes. Tejet, kakaót, tejfölt, joghurtot, tejbegrízt, tejberizst, minden ilyesmit szeret és nincs is tőle baja.
febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Magát tejet 11 hónaposan. Sima 2,8as bolti tejet.

Tejterméket 7vagy 8hónaposan

febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Inni szerintem egy éves kora után.

Tejterméket a hozzátáplálás kezdete óta kap.

febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Kajahoz keverve hathónapos kora óta mindkettő, inni a nagy egyéves kora után (táp helyett), de gyorsan elhagyta érdekes módon. Nem egy nagy tejtermékes, a sajtot szereti egyedül, néha rájön a joghurtozás.


A kicsi viszont imádja, és mivel a tápszert nem fogadja el, így tejtermékekkel próbálom pótolni.

febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Inni óvodásként. Nem iszunk itthon.

Ételben 1 évesen.

Tejterméket 10 hónaposan.

febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Off.:

Ki pontoz le mindenkit és miért?


Ez nem egy eldöntendő kérdés. Hanem tapasztalat csere. Nincs "rossz" vagy "jó" válasz.

febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7, igen, a gyk amúgy nagyrészt erről szól(na). Nem értem, aki hobbiból pontoz. Mondjuk eleve nem értem, minek lehet egyáltalán pontozni :D

#2

febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!