Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejpépet adhatok 8-9 hónapos...

Tejpépet adhatok 8-9 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Tejet egyéves korig nem szabad,de akkor nem értem, a tejpépet miért ajánlják mégis. Többek közt a védőnőnk akiben nem bízom teljes mértékben,mert mondott már hajmeresztő dolgokat is...

márc. 7. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tejet is szabad, de inkább ételbe főzve, nem italként.
márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi szüksége rá. Én nem adtam neki semmi ilyen szrt neki. Persze néha oké, de nem rendszeresen.

Amúgy lehet csak ételbe főzve, mármint a tejet.

márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem szabad 1 éves korig tejet? Legújabb kutatások szerint minél előbb be kell vezetni az allergéneket. A hozzátáplálás kezdetén bevezethetőek a tejtermékek.
márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a dobozos tejpépre gondolsz én adtam, néha uzsira. Glutén bevezetésére is jó.
márc. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert a bébiételekben, tápszerekben másképp van feldolgozva a hozzávaló. Az sosem egyenlő azzal, mintha feldolgozatlanul kapná.
márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nezd meg a tejpepek osszetetelet, palma olaj, cukor pl, nem hiszem, hogy ez elengedhetetlen.

De adhatsz pl rizs, zab, hajdina kasat, vizbe vagy akar tejbe fozott grizt is.

Rengeteg opcio van, ha ilyen kasa felet szeretnel neki adni.

márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként ha kásáról volt szó akkor vízben megfoztem a darát vagy épp amiket a 6-os ír és tettem hozzá banánt vagy valamilyen gyümit. Ő anyatejes és őszintén emiatt nem akartam fejegetni, de ha tápszeres akkor azzal is működik és az anyatejjel is hogy keversz hozzá és úgy tejes lesz. Pont azok miatt tartom hülyeségnek ezeket a valamiket mert olyan dolgok vannak benne amik nem hogy jót nem tesznek de károsak is hosszú távon, állandó jelleggel.
márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tejterméket, ételbe főzött tejet lehet adni 1 éves kor alatt is. Ezért lehet ezeket a tejpépeket is.


De azért nézd meg az összetevőket a dobozon, hogy te is adnál-e neki.

márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsiknek való tejpépet vettem amit kikevertem otthon vagy szintén kicsiknek való dobozosat ami a gyerekosztályon szokott lenni. Semmi baja a lányomnak, nemlett baja és nem allergiás semmire.
márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!