Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6hónapos babaának lehet adni...

6hónapos babaának lehet adni tejpépet? lehet bármi baja tőlle?

Figyelt kérdés
márc. 16. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Adhatsz... Kérdés, hogy az összetevőket elolvasva akarsz-e ilyet adni neki...
márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Kíváncsi lennék, milyen megfontolásból?!


Csak mert anyatej/tápszer helyett nem adnék, mert nem az a funkciója.

Hozzátáplálás célból pedig szintén nem adnék, hanem arra ort a gyümölcs/zöldség.

márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha a doboz szerint adható az ő korában, akkor mégis mi baja lenne tőle?
márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nyilván nem állandóan azt adnám a gyereknek hanem csak néh-néha..hogy a gyerek szokja az izeket elsősorban zöldség gyümölcsöt adok neki
márc. 16. 12:43
 5/10 A kérdező kommentje:
sokan mondják hogy ő biztos nem adna a gyerekének tejpépet de nem értem hogy mi baja sok embernek a tejpéppel,semmi olyan dolgot nem tartalmaz,búzát meg tej származékait tartalmazza meg max gyümiket,se cukrot se szinezéket
márc. 16. 12:46
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Én adtam anno, három gyerekem van, szerették. Egy-egy uzsira tök jó volt, a változatosság kedvéért. Amúgy főétkezésre főztem nekik a pempőket.


Kevés gyerek eszik annyi nyers zöldséget és gyümölcsöt, mint az enyéim, nem lettek cukorzombik pár tányér tejpéptől.

márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6os köszönöm a válaszod,nyilván én sem azzal akarom éjjel nappal etetni a gyereket de szeretnék 1-1étkezést kiváltani meg szerintem az allergének miatt sem árt ilyeneket bevezetni minnél előbb meg legalább szokja az izeket is.
márc. 16. 12:51
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, de en a tejpepnek nevezett cuccokat nem adnam. Akkor mar inkabb egy hajdina, rizs, zab kasa vagy vizben fozott griz pl. Nincs bennuk cukor meg sok felesleges hulyeseg es ezekbe is keverhetsz gyumolcsot, de zoldseget is pl a grizbe, hajdinaba.

Ha allergent akarsz bevezetni, akkor abban nem nagyon ertem, hogy a tejpep miben segit. Nelkule is meg lehet oldani, sokkal ertelmesebben.

Pl ha tejtermeket akarsz, akkor turoba keversz gyumolcspepet. Vagy magas zsirtartalmu natur/ gorog joghurtot is adhatsz.

márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6 hónaposan nem kell kiváltani semmit. A tejpép helyett pedig sokkal jobb lehetőségek vannak.

Natúr gyümölcsök, joghurtba, túróba keverve, zabbal, grízzel, stb.

Az, meg hogy a doboz szerint kaphatja…😂🤦🏻‍♀️van egy csomó cukros keksz is, amit a csomagolás szerint kaphat. De normális szülő nem ad.

márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
A kérdés úgy szólt, hogy lehet-e BAJA tőle ha kap, nem úgy, hogy egészséges táplálék-e... Értő olvasás, második osztály.🐵🐵🐵
márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!