Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor adtál a baba kezébe...

Mikor adtál a baba kezébe először ragcsalnivalót? És mivel kezdted?

Figyelt kérdés
Ha eddig csak püré volt, most lett 7 hós. Bulát vagy párolt répa/brojjoli, magában banan: ezek 8 hótól mehetnek csak, vagy van valami “szabály”, mikor adhatok a kezébe ilyeneket ha purevel kezdtük?

#Ragcsalnivalo
ápr. 4. 21:14
 1/7 A kérdező kommentje:
*bulátát
ápr. 4. 21:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Én talán 7-8hónaposan adtam neki először dm-es kukit,úgy gondoltam ha probléma lenne az még elolvad a szájában.Illetve a dm-es kuki nem sós
ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
DM-s nagy kukoricapufit. Az mai napig a kedvence. Most 13 hónapos.
ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Banánt 7 hósan és sós pufit

Ugyanis ami sótlan az folyamatosan feltapadt a szájpadlására és fulladozott tőle

A sós könnyebben gyorsan olvad azzal nem volt probléma így azt adtam neki

Utana

Kiflit 9 hósan

ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6hónaposan kiflit.
ápr. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, attól kezdve kapott mindent a kezébe. Blw-ztünk
ápr. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pirított kenyér-, vagy bagetthéjat kapott, amit csócsálni lehet, direkt nem olyasmit adtunk, ami könnyen "elolvadna" a szájában, imádta, olyan 7-8 hónapos korában lehetett
ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!