Hogyan kezdjem el ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4honapos lesz a babám 1 hét múlva. Szeretném elkezdeni a hozzátáplálást. Tudom nagyon meg oszlanak a vélemények hogy mikor kell elkezdeni. De ez alatt a kérdés alatt szeretném ha olyan anyukák írnának akik megkezdték 4honapos korban . Mivel kezdejem ? Barack,sütötök, alma,vagy tejpep ? És mennyit ? Néztem vaníliás tejpepet,barackos babakajat, és egy barackos ivolevet ami babaknak való,plusz van fagyasztott sutotok kocka lidl-be (mondjuk azt nem tudom h kell e anyetejel keverni esetleg ) . Nem tudom mennyire lenne ésszerű először a rostos ivolevel kezdeni. Itt úgy gondoltam hogy 1 babakanálnyit kb 3 részre elosztani.
máj. 13. 10:11
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Hidd el nem a te együtt erzesed miatt írtam. Hanem azért h óvatosabban bánj a szavakkal. Senkit nem nézek hülyének te kezdted el ezt az egész dolgot az ocsarolasoddal. Te állítod azt h felelőtlen és hulye a gyereknevelwshez az aki korábban kezdi a hozzataplalast mimt 6 hónap. Milyen én fajtam? Szólj le a nag, lóról mert nagyon nagyot lehet onnan esni . Olvasd vissza h ki kezdte az egész dolgot ki írtam qzt is h csak olyan írjon aki ekkor kezdte. De te ide írtál azaz szerintem nem tudtad értelmezni amit írtam. Szevasz
máj. 13. 20:14
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
#31. Úgy mondják, magas lóról.
máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
41%
Undorító itt néhány válaszoló! Anyuka hozott egy döntést, vagy jó vagy nem. Aki tud, válaszoljon érdemben a kérdésre, aki nem tud, az miért nem lapot egyszerűen tovább???
máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
63%

33!

áhh, ilyet nem lehet... Ez a gyakori... Itt mindenkit mindig, mindenért földig kell döngölni...

máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!