Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bitcoin mi az amit tudni kel...

Bitcoin mi az amit tudni kel rolla? Hogyan is kezdjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most hgy be töltöttem a 18. élet évemet, szeretnek bele fogni a bitcoin által nyújtott szolgáltatásokba, mint a vásárlás tőzsdézés stb.. de nemtudom hgy igazan hol is kezdjem. Sok videót nézztem youtubon és olvasgattam is de szinte a fontos és lényeges dolgogat kihagyák először is a coinbase nevű alkalmazásban gondolkodtam hgy veszek btc-t de értelmes és érthető válaszokat sehol nem találtam megéri ott kezdeni egy kezdőnek? Van ez a(z) adózási dolog amit nem nagyon ertek es ebben is szeretnek tanácsot kérni es hgy így kezdőként mit ajánlotok mi a tapasztalatotok, hol ajánlatos neki kezdeni? Mennyi pénzzel induljak neki? Ha elbuknék vele milyen egyszerű megszüntetni a hozza köthető dolgokat értem én ez alatt a hozza kötött bankszámla, adatok stb


Remélem sok lényeges és kielégítő választ kapok a kérdéseimre! Haszontalan "nem érted minek erőlteted" válaszadók kíméljenek, tanácsot kértem nem eltantoritast!🙃


UI: Nem milliókat akkarok vele keresni de nagyon csábít és szeretném ki próbálni kis pénzt keresni vele



2021. nov. 14. 21:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire nem tudsz semmit, nem keresni fogsz hanem vesziteni..
2021. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
64%
kerüld el messzire. 5 évvel ezelőtt kellett volna belekezdeni, nem most, mikor a csapból is ez folyik.
2021. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
83%

#2 2013 óta ezt mondogatjátok.

"Tavaly kellett volna..."


Ti vagytok azok, akik majd 10 év múlva vesztek 5 satoshit egymillióért, de még akkor sem fogjátok elhinni, hogy nem lufi ...

2021. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
84%
Ugy h beirod a googlebe a kerdesed...
2021. nov. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
12%
#3 én biztos nem veszek(és eddig se vettem) olyat dolgot, aminél elég egy twitter poszt, hogy a felét érje. Meg amit tűzzel vassal fognak tiltani, ha elég nagyra növi ki magát. + olyanba se fektetem a pénzem, ami fölött 0%-os befolyásom van. Ezt meghagyom a hozzád hasonló szerencsevadászoknak. Én építem a saját üzletem, amiből többet szedek ki havonta, mint amit laikus "szálljunk bele mert ez a menő" bitcoin huszárok látni fognak valaha is a kriptoból.
2021. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
0%
En 4 ev alatt mar 100m-et kiszedtem kriptobol, te mennyit szedtel ki az uzletedbol?
2021. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes amúgy hogy itt a gyakorin minden második válaszoló kriptocsilliomos. 😂😂😂
2021. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
90%
Nem nehez valamivel soakt keresni ami kicsit tobb mint 4 ev alatt tobb mint 20x-et ment...
2021. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
62%
Ez mind rendbe van, csak valahogy gyanús hogy ezen az oldalon minden felhasználóra jut három másik felhasználó aki állítja hogy már csitrilliárdokat keresett a kriptóból. Persze, nem mondom hogy nem lehetséges. Csak furcsállom hogy az összes kipticsitriliárdos szabad idejében itt a gyakorin vegyül. :D
2021. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Mivel anonim es gondolom nem követed h hany szazalekos valasozlo mond mit, ezert lehet mindig ugyanaz a 2-3 szemely irogat ide.

Masik dolog, nem tudom miért gondolja barki is hogy 40 vagy 50 vagy 100 millio vagyon felett nem lehetne gyakorizni. Egesz nap senkivel se dumalok, home officebol "dolgozok", en tokre elvezek gyakorizni, mar 2017-ben is itt jartattam a szam hogy venni kell a btc-t, majd 2025 be is ugyanezt mondogatom...

2021. nov. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!