Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám nem eszik...

7 hónapos babám nem eszik zöldséget, hogy vezessem be a húst az étrendjébe?

Figyelt kérdés
Nem eszi a tejpépet és semmiféle zöldséget, max egy darabkát de aztán többet nem, gyümölcssel keverve sem. Próbáltam én zőzni neki, de csak a bébipapit eszi meg. Adok darabosan is, almát, azt elfogadja, próbáltam répát is de nem kéri. A sütőtököt sem szereti. Nem tudom mivel kíváljam a husit. Babakekszet 2 hete kap, már egy egészet adok naponta a Hipp- ből, ami nem olyan nagy. A rizst is próbáltam gyümölcssel, nem szereti. Krumplival is próbáltam sűriteni, az sem megy. Tojássárgáját mikortól ajánlott? Mit csináljak?
2012. ápr. 17. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy üveges vannak olyanok, hogy alma-banán csirkehusi vagy például gesztenyés husis. Ezeket próbáld ki.
2012. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább próbáld ki az üvegest. Sok olyan ennivaló van, amit a lányom nem eszik meg, ha én készítem el, viszont az üvegest imádja.

Ilyen pl a banán, amit nyersen nem szeret, viszont a bébiételt falja lelkesen. :)

A gesztenyepürés bébiétel is nagy favorit, ezeket szívesen eszik általában a babák.

Egyébként szopik még a babád?

2012. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos csak 6 hétig szoptattam, de akkor is ki kellett egészíteni.

Már most is csak üveges bébiételt fogad el a lányom.

2012. ápr. 17. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!