Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti hallottatok már arról,...

Ti hallottatok már arról, hogy a burgonyától nagy feje lesz a babáknak?

Figyelt kérdés
Ismerősöméknél voltunk babalátogatóban, lassan egy éves lesz a kicsi leányzó, és ebédnél kiválogatták neki a burgonyát, azt nem kapott. Kérdeztem ,hogy nem szereti? Erre az anyuka azt mondta, hogy soha még nem adott neki burgonyát, mert nagy lesz tőle a kislánya feje és ajánlja(!!!!!!!!) nekünk is, hogy ne adjak az ikreknek ( 8 hónaposak) mert még nem nagy a fejük(??? :-D) de az lehet! Se köpni se nyelni nem tudtam! Én adom nekik, szeretik is, de ilyen magyarázatot még életemben nem hallottam! Én maradtam le valamiről, vagy jól látom és ""kicsit rigolyás"" az anyuka?

2013. márc. 13. 13:18
1 2
 1/15 krisztivan ***** válasza:
76%
Én úgy tudom,hogy büdös lesz tőle a lábunk:-)) Bocsi,kicsit babona.
2013. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Persze, és a terhes vitamintól, és a tápszertől is. Na ne már. :)
2013. márc. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
akkor tényleg le vagyok maradva, erről sem hallottam még :-D
2013. márc. 13. 13:22
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
még nem hallottam ezt, de nettó hülyeség, az tuti.
2013. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Úristen,miket ki nem találnak... jót nevettem rajta.

Ha a burgonya nagy fejet okoz,akkor minden kisbabának hatalmas feje lenne. Dehogy is ,ez hülyeség,el ne hidd :-)

Ez puszta rigolya...vagy nem is tudom minek nevezzem.

2013. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Babona, semmi más. Apósom szokta mondogatni, hogy ő nem eszik krumplit (nem szereti), mert nagyon izzad a lába tőle :) Olyan babona mint az, hogyha kopaszra nyírjuk a baba haját akkor erősebb lesz majd neki.
2013. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Neki biztos nem nagy a feje a sok észtől.

Persze,a káposztától meg leveles,rétegeses lesz az ember feje,paradicsom magjai meg a belek helyett a fejedbe jut és kicsirázik.

2013. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
dehogy hittem el! :-D csak még ilyen magyarázatot, vagyis ezek szerint babonát nem hallottam! :-D
2013. márc. 13. 13:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy baromság! Kislányom 7 hónapos, tápszeres és 3 hónapja egy héten minimum 2-szer eszik krumplit és nagyon arányos a kis feje a testéhez!
2013. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ostobaság, és ostoba az is aki elhiszi.
2013. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!