Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti hallottatok már arról,...

Ti hallottatok már arról, hogy a burgonyától nagy feje lesz a babáknak?

Figyelt kérdés
Ismerősöméknél voltunk babalátogatóban, lassan egy éves lesz a kicsi leányzó, és ebédnél kiválogatták neki a burgonyát, azt nem kapott. Kérdeztem ,hogy nem szereti? Erre az anyuka azt mondta, hogy soha még nem adott neki burgonyát, mert nagy lesz tőle a kislánya feje és ajánlja(!!!!!!!!) nekünk is, hogy ne adjak az ikreknek ( 8 hónaposak) mert még nem nagy a fejük(??? :-D) de az lehet! Se köpni se nyelni nem tudtam! Én adom nekik, szeretik is, de ilyen magyarázatot még életemben nem hallottam! Én maradtam le valamiről, vagy jól látom és ""kicsit rigolyás"" az anyuka?

2013. márc. 13. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen babona. Én úgy ismerem, hogy ne egyél krumplit, mert csak a fejed nő tőle. És ezt nemcsak kisbabáknak mondják. Természetesen semmi alapja nincs.
2013. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

:DD

Ez hülyeség!:) Imádom a krumplit minden formában,akkor most folytonosan nő a fejem?!:D -amúgy normális fejméretem van.-:D

2013. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

bocsánat az off-ért, de erről eszembe jutott egy vicc:

Anya-anya! A suliban azt mondták, hogy nagy a fejem! Jaj, Pistike, dehogy nagy! amúgy szaladjál már le a boltba, és hozz a sapkádba 2 kiló krumplit!

2013. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
utolsó : :-D :-D ez nagyon jó :-D ami viszont elszomorít az az, hogy ez az anyuka totál elhiszi és szinte fél adni a kicsi lányának a burgonyát :-( a gyerekeim imádják, ebben rám hasonlítanak :-)
2013. márc. 13. 16:17
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Na mostmár tudom, miért ilyen nagy a feje kisfiamnak!
2013. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!