Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ma fül- és szemtanúja voltam...

Ma fül- és szemtanúja voltam a következő esetnek? Ti sajnáltátok volna a gyereket vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

Egy olyan McDonald's-ban ettem ahol a mekin keresztül is be lehet menni egy bevásárlóházba az utcáról.


Egy középkorú nő és egy 8 év körüli gyerek bejött az utcáról, sietős léptekkel haladtak a másik ajtó felé, ami a bevásárlóközpont felé vezet.


Gyerek: "Mama, együnk a Mekiben!"

Nő: "Nem."

Gyerek: "De éhes vagyok!"

Nő: "ÉN PEDIG SZEGÉNY VAGYOK!" (hisztérikus hangon)


Aztán átmentek a másik ajtón.



2013. máj. 6. 22:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2013. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Hát ha egy szülő hisztérikus hangon beszél a gyerekével, eleve sajnálandó a gyerek. Miért nem lehet normális hangon megmondani, hogy majd eszünk otthon, vagy kapsz máshol enni?
2013. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nem mindenki engedheti meg magának, gondolom azért rendes ételt kap a gyerek.
2013. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de nem feltétlen a meki miatt, hanem azért, mert ilyen szülővel/nagyszülővel van megáldva. Mondjuk, ha egy gyerek azt mondja, hogy éhes, azt semmilyen esetben sem így kell lereagálni és nem ennyi ember előtt.
2013. máj. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem feltétlenül,bár a nő stílusa biztosan bicskanyitogató volt...Viszont gondolom azért otthon csak kap enni agyerek,még ha gyorsétteremre nem is telik.
2013. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2013. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Igen, azért mert nem ilyen flegmán kell a gyerekkel beszélni. Aztán ha 10. év múlva ilyen válaszokat kap, majd persze megint a társadalom lesz a hibás.
2013. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
szerintem meg nem kell túlreagálni a dolgot, az is lehet, hogy történt valami, ami miatt így beszélt, így reagált az asszony. hiszen, ahogy írod, épp csak átmentek a helyiségen, nem tudhatjuk az előzményeket.
2013. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
Én sajnáltam volna, de nem a mekis kaja kihagyása miatt.
2013. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudjuk az előzményeket. Akinek van/volt hasonló korú gyereke, az tudja, hogy vannak olyan napok, amikor a legtürelmesebb szülő/nagyszülő sem tud már kedves, nyugodt hangon beszélni a gyerekkel. Lehet, hogy a gyerek egész nap követelőzött, vagy mittudomén. Nem szabad fél mondatokból megítélni egy embert, aztán egy ilyen oldalon névtelenül mocskolódni rajta, ahol meg sem tudja védeni magát.
2013. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!