Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Jól csinálom a hozzátáplálást...

Erus76 kérdése:

Jól csinálom a hozzátáplálást 5 hónapos babámnál?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 hónapos, anyatejes baba, szombaton kezdtük a hozzátáplálást sárgarépa+burgonya étellel. Pár kanállal evett elsőre, másnap és harmadnap pedig már egy jó adagot, utána picit cicizett is.

Ez nem gyors egy kicsit? Szépen eszik kanállal és ízlik is neki ez a kombináció. Az ebédet szeretném kiváltani nála elsősorban. Múlt hónapban keveset hízott, ezért szeretnénk bevezetni a hozzátáplálást.


2013. máj. 28. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Én úgy tudom, egyszerre csak 1 féle ételt javasolnak bevezetni, a répa, krumpli pedig egyből kettő.

Így rögtön 2 féle ételt kell megszoknia, ráadásul ha allergiás reakciói lennének, nem fogod tudni mitől volt.

2013. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól.
2013. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vettem észre allergiás tüneteket.

2013. máj. 28. 10:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Üveges bébiételt kapott, ez lemaradt.
2013. máj. 28. 10:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Jól hát!


Az én fiam is 5 hónapos. Én először almát adtam neki. Aztán egy hétig vártam és csak ezt kapott, tegnap pedig krumplipürét csináltam neki azt is megette. Még 1-2 napig így adom neki aztán mehet bele a sárgarépa is.


De nagyon jó úgy is ahogy te csinálod!

2013. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!