Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Minden védőnő máshogy tanulja...

Minden védőnő máshogy tanulja a dolgokat, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Azt mondta ma a védőnőnk, hogy adhatok EPRET a 7 hónapos babámnak, és jövő hónaptól tejterméket is. Normális?
2013. jún. 2. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
hát erről sose fogsz egyező válaszokat hallani. Tejterméket 8-10 hónaposan el lehet kezdeni, joghurt, túró sajt formájában. Na de epret én még nem adnék az biztos.
2013. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Mindíg van továbbképzés a védőnőknek,ahol a legújabb kutatások eredményeit kapják meg,és ezeket kell tanácsolniuk.Ezért lehet évről évre eltérő a hozzátáplálási útmutatója.(Ez leginkább testvéreknél tűnik fel,hogy pl.három éve ezt mondta,most meg más időhöz köt mindent.De alapból is mondhat mást más-más védőnő.A barátnőm máshol él,egy napon szültünk,a védőnője tanácsára hozzátáplál két hónapos kor óta,most hat hónapos,és a tápszeren kívül mindent megeszik a baba.(Az epret is.)Mikor ezt én meséltem a védőnőmnek,hát,a döbbenet minden jelét láttam rajta.Hat hónapos a kisfiam,de nem adnék epret egy éves kor alatt a magok miatt.Üvegeset meg nem szereti.(Az négy hónapostól adható).Egyébként két hete bolti tejből kap néha tejbegrízt.
2013. jún. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Epret én nemadnék neki, és tejtermékből tényleg csak azt amit az 1. hozzászóló felsorolt. Az én védőnőm szerint párizsit, virslit és májkrémet is lehet adni a babáknak. Már nem is kérdezek tőle semmit, annyi hülyeséget mondott eddig, inkább a neten tájékozódom....
2013. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
az igaz, hogy a bolti üveges epres bébiétel adható, mert olyan eljárással készül, hogy nincsenek benne a magok. Bár én azt sem adnék. :D
2013. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanazt tanítják nekik, csak nem egyformák a szellemi képességeik, ezért nem ugyanazt tudják. Ez más szakmánál is így van. Van 15 kollégám ugyanolyan végzettséggel, mégis van amelyiknek a kisujjában több van, mint a másik agyában. Van olyan, akik csodálkozom, hogy a való életben egyáltalán életben tud maradni olyan buta. Ez van sajnos. A második egyetemet végzem és mindig találkozok olyan emberekkel, akik bemagolják az anyagot, gyorsan ledarálják vizsgán és már akkor elfelejti, amikor megy ki az ajtón. Így kapnak diplomát.

Egyébként nem normális, amit a védőnőd mondott.

2013. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 éve azt mondta hogy 9 hónaposan adhatok k betűseket a lányomnak. Most a fiam 7 hónapos, és mondta hogy már adhatom neki.
2013. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem normális. és nem is adnék.

de te döntöd el.

2013. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehogy adj neki.
2013. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem adok, az biztos. Csak olyan érdekes, itt is olvasom, hogy a legtöbben nincsenek megelégedve a védőnővel. Az enyém már a baba két hónapos korában kijött, hogy akkor itt az idő hozzátáplálni, 5 hónapos korában fel volt háborodva, hogy mi az, hogy nincs kiváltva már 3 étkezés. :)
2013. jún. 3. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!