Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Univeres bébiételben a 6-8-10...

Univeres bébiételben a 6-8-10 hós között mi a különbség állagra?

Figyelt kérdés

6 hónaposat kaptak eddig, az ugye teljesen pép. 8-10 hós mennyire darabos.

10 hónaposaim vannak, vannak foguk is, eddig mindent turmixolva kaptak, néha bébiételt, de szeretném fokozatosan átszoktatni őket a darabosra, ezért a 6 hósat nem adnám már nekik.


2013. jún. 3. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem a 10 hós darabos.Még a 8-as is pép.
2013. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10 hónapostól darabos szerintem is, de vagy 2x kapott olyat, mert én jobban szeretem a Kecskeméti ételeit, azok darabosabbak és sűrűbbek...és mellesleg nagyobb is mint az Univer.
2013. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 8 hós az én emlékeim szerint már kisebb darabkákat tartalmaz, míg a 6 hós teljesen pépes. A 10 hósban pedig már nagyobb darabok vannak. Átmenetnek én azt mondanám, hogy próbálkozz a 8 hóssal, a 10-es így hirtelenjében sok lehet.
2013. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, 'egyre darabosabb'.
2013. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!