Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek megfelelő ez az...

Szerintetek megfelelő ez az étrend egy 11 hónapos babának?

Figyelt kérdés

Reggeli:tápszer gaponapéppel

Ebéd: főzelék hússal ( üveges bébiétel)

Uzsonna: tejpép,néha gyümi kekszel, babapuding

Vacsora: tápszer gobonapéppel

5 hónapig anyatejes volt.


2013. jún. 12. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

csak 4szer eszik? vagy még szopizik is?

az enyém most 16 hónapos, de 11 hónaposan is kb így evett, nálunk az uzsonna szokott kimaradni, vagy csak szopi

2013. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem fura, hogy 4 étkezésből 3 pép és az is hogy csak néha kap gyümölcsöt.

Én reggel és este tápszert adok magában. 5x eszik a lányom. Minden nap kap gyümölcsöt. Egy nap csak egyszer adok pépet, vagy tejpépet, vagy gabonapépet, de azt is gyümölccsel.

2013. jún. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem nagy gáz nem lehet. A védőnő mit mond? Van aki 11 hónaposan már jár is. Szóval eltérőek lehetnek az igények. Ha kétséged van, akkor kérdezd meg a védőnőt vagy a gyerekorvost.
2013. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is be kéne még tuszkolni egy kis gyümölcsöt a reggeli és az ebéd közé.
2013. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó tízóraizni. Kicsit aggódom mert nem szereti a gyümiket olyankor alig eszik. A tejpépet meg befalja,imádja.
2013. jún. 12. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagyon furcsa, teljesen máshogy tápláltam a gyerekeimet, a pici most 12 hónapos, de egy hónappal ezelőtt is teljesen más dolgokat/máshogy evett.


De nincs szentírás ezen a téren. Szerintem az a kérdés, hogy jól fejlődik-e a babád, ha igen, akkor megfelelő lehet.

2013. jún. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 11 hónaposnak már darabos ételeket is kellene ennie, nem kell ennyi pép. A fiam ennyi idősen már ebédre azt ette, amit mi, uzsonnára szendvicset is evett, nem csak gyümölcsöt.
2013. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!