Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11,5 hós babának megfelelő ez...

11,5 hós babának megfelelő ez az étrend?

Figyelt kérdés
Reggel cicizik, majd tízóraira egy üveg gyümi vagy joghurtos gyümi (friss gyümit nem mindig fogadja el), ebédre főzi husival vagy anélkül, délután cici, uzsira tejpép vagy babajoghurt, babapuding és vacsi megint cici. Sőt még éjjel is cicizik. Egyre többször kunyizik tőlünk, így már néha kap olyat is amit mi eszünk de nem nagy mennyiséget. Mostanság akarom kipróbálni azt, hogy tízóraira és uzsira kap pl. vajas kiflit vagy kalácsot illetve más "felnőttesebb" kaját. Szerintetek ez így jó?
2010. szept. 8. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem teljesen jó.

én a helyedben vacsira adnék neki szilárdat, kiflit pl, aztán utána cici.

2010. szept. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a "szilárd" vacsit de nem fogadja el, annyira rá van kattanva a cicire nem is tudom majd hogyan fogjuk abbahagyni... :-)
2010. szept. 8. 09:47
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor ne erőltesd, ha jó neki így, akkor ok. ha kér majd mást is, jelezni fog.
2010. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!