Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós babának ez megfelelő...

11 hós babának ez megfelelő étrend?

Figyelt kérdés

Reggeli: 260ml tápszer majd 2 szelet kenyér mikor mivel a tetején (májas,sonka vaj,sajtika,körözött)

Tízórai:valami gyümi keksszel és 2 doboz aktiviával keverve vagy túró a reggeli függvénye is mit kap

Ebéd :Általában amit mi eszünk csak natúrabban kb 300 g

Uzsi:gyümi amit egyedül el tud majszolni Álltalában ez 1 banán+ 1 alma és 2-3 keksz

Vacsi: 19 kor maradék főzi vagy ebéd aztán pancsi

20.30 körül pedíg 240-260 ml tápszer


2011. ápr. 8. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megfelelő persze.Ne haragudj,kicsit elcsodálkoztam,nekem ma 11 hónapos a lányom,és fele ennyit eszik.
2011. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nálam detto ugyanigy van a 10,5 hónaposomnál!

annyi hogy a reggeli tápi 200ml,az esti 230. és az ebéd is 220-250közt van csak. a többi ugyanaz...:)

2011. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2ik vagyok!

még annyi h nálunk délelőtt van csak gyümi 10óraira, és délután uzsira túró-natur joghurt gyümivel. ezek is mind 200-250g-ok:))

2011. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek én is sokallom és mind e mellett újabban hajnal kettőkor kelne enni ....

A doki szerint nem lehet éhes ,én reagálom túl viszont most hajnalban becsókolt 260 ml tápot...

Ja és ugye van hogy csak 2 naponta kakil normál állagút.

Én azért csodálkozom mert a velünk egykorú babák fele ennyit esznek és mindenki ámul mennyit eszik a fiam.

és még csak nem is húsos mert 10560gramm és 77 centi..

2011. ápr. 8. 21:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Sztem is Ok, de tényleg nagyon sokat eszik,én nem eszek ennyit,mondjuk diétázok. :-)))
2011. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

:)Az én 10 hónaposom negyed ennyit nem eszik meg.

Kicsit off...

Lehet adni aktiviát a babáknak már ilyen idős korban?A honlapon az van hogy csak 2 éves kor felett

2011. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az aktiviával én is gondban voltam mi 2 gyerekorvost kérdeztünk ők annyit mondtak hogy inkább az aktivia mint valamelyik neve nincs joghurt.

Illetve anyukáktól is kérdezősködtem a válasz ugyan ez volt...

Remélem hosszabb távon nem ártok neki..

2011. ápr. 9. 08:45
 8/13 A kérdező kommentje:

De most lehet off...

Az imént találtam valaki írta:


Gyerekek is fogyaszthatják az Activia® termékeket?

Amennyiben a gyermek elmúlt 2 éves, nem érzékeny a tejfehérjére, a tejcukorra, vagy a termék bármely összetevőjére, akkor az egész családdal együtt nyugodtan fogyaszthatja az Activia joghurtokat. Az összetevők listája a termékek csomagolásán olvasható.

2011. ápr. 9. 08:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen én is ezt olvastam és ezért nem mertem adni a 10 hónaposomnak.
2011. ápr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 11 hónapos , eddig azt hittem sokat eszik, de látva a ti adagotokat kb. a felét , ha megeszi.
2011. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!