Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Babád mennyi idős korától...

Babád mennyi idős korától kapja azt amit ti esztek illetve mennyi idős korától kap felvágottat kenyeret?

Figyelt kérdés
persze nem gombára meg ilyesmikre gondolok..
2013. jún. 15. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

8-9 hónapos kortól fokozatosan. Olyanokat főztem mindig, amit ők is ehettek, de nekünk is finom volt. Kevés fűszer, zöldséges, egészséges kaják. (csak ugye nekik általában pépesítettem).

Felvágottat 2 éves koráig nem kapott egyik sem., kenyeret kb 10 hónaposan, üresen, főtt husit szeleteltem rá...

2013. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.:)
2013. jún. 15. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. 10,5 hónapos kora óta eszi, amit mi. Én adok neki szendvicset csirkemell sonkával és májkrémes kenyeret is, imádja.
2013. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 éves korától fokozatosan. Most 16 hónapos de csak gyerekeknek való felvágottat kap egyelőre. Illetve húskrémet amit én csinálok neki.
2013. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!