Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 4 hónapos, anyatejes babám...

4 hónapos, anyatejes babám mindig csak szopizna, elkezdjem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Eddig elég volt, ha 1 ciciből evett, most már mindkettőből kell neki, és ki se bírja a 3 órát. van, hogy 1,5-2 óránként sír, hogy éhes. és tényleg éhes, mert úgy eszik, mint aki aznap még nem kapott enni! nem érzem, hogy kevesebb lenne a tejem. kezdjem el kóstoltatni, hátha jobban telik a pocak? tápszert nem szeretnék neki adni, ha nem muszáj...

2013. jún. 27. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még ráérsz. Inkább csak tedd mellre többet. Biztosan csak egy növekedési hullám van rajta. Ha nem javulna a dolog vagy nem lakna jól akkor beszéld meg a védőnőddel a dolgot. :) SOk sikert! :)
2013. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Dehogyis!

Én sose etettem 3 óránként a lányom, átlag 1,5 óránként megszoptattam, néha gyakrabban, főleg az elmúlt napok hőségében.

6 hónaposan kezdtem el kóstoltatni, inkább többször tettem mellre mikor már nem volt annyi tejem, de semmiképp nem kezdtem volna el hamarabb hozzátáplálni, ráadásul akkor még kevesebb tejem lett volna.

2013. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! kicsit megijedtem, azért tettem fel a kérdést. őszintén megmondom, nem szívesen kezdeném el már most a hozzátáplálást, és nem is fogom még egy darabig. remélem elég neki a tejcsi :)
2013. jún. 27. 20:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan a tápszert nagyságrendekkel jobb, mint a hozzátáplálás.
2013. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
szerintem se ekzd még el. Akkor inkább tápszer egyenlőre de az sem baj ha nem 3 óránként eszik. esetleg próbálj meg változtatni az étrendeden, hátha zsirosabb lesz a tejed, avn hogy változik az össeztétele még ha mennyisgre ugyanannyi. Fejd le és nézd mega pohárban mennyi a zsiros része és mennyi a vizes.
2013. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem adj neki tápszert. Lakjon jól szegényke.
2013. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért is lettem lepontozva??

Érdemes is itt válaszolni... :((

2013. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! én biztos nem pontoztalak le, most olvastam el a válaszokat. szerintem senki véleménye nem negatív.
2013. jún. 28. 10:56
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Én annyiszor szoptattam amennyiszer kérte, volt, hogy 45 perc után. Ha elkezded a tápszerezést, lassacskán el fog apadni a tejed! Biztosan tisztában vagy vele, miért nagyon fontos, hogy anyatejes legyen a baba. Nem szabad most kockáztatni a későbbi életminőségét a tápszeres pótlással csak azért, hogy kibírja a 3 órát evés nélkül.
2013. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Azért pontoztatok le, mert igény szerint szoptatok???

Irigy tápszeres anyukák vagytok!

2013. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!