Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyukák, mit javasoltok...

Anyukák, mit javasoltok ebédként 11 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Megunta a főzelékeket, valamelyik nap adtam a mi ebédünkből, rakott karfiol és az ízlett neki (nem volt benne olyan, ami neki nem való). Ezért kérdezem, hogy milyen ételek vannak, amiket mi eszünk és ő is eheti. Minden jöhet, mert elég sokat gondolkozom.

#ételek babának
2013. jún. 29. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi ma szarvacska tésztát ettünk ilyen milánói szerű feltéttel (paradicsomos alap, darált husi), és reszelt sajttal van megszórva.

Kisfiam szereti, főleg azért, mert kézzel is lehet enni, vagy villával :).

Egyik nap meg sóban sült csirke volt, aminek lehúztam a bőrét, a husit felvágtam neki, azt is szereti kézzel majszolni, jó adagot betolt belőle.

Ő jobban szereti az olyanokat amit nem kanalazni kell (kivéve a tejbegríz :)), hanem fel tudja csipegetni a tálácról.

Mondjuk ő már 20 hónapos, de ezeket eheti 11 hónapos baba is (kivéve a tejbegrízt).

2013. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányom 11 hónapos szintén, ő sem kéri màr a pureket! A héten evett cukkini fasirtot es tarhonyas csirkét, ma rakott krumplit csinálok délután megkostoltatom vele, meglátjuk mit szól hozzá! Lányom a héten kezdte, hogy elloki a pureket es a mienket kéri, úgyhogy meg fura, hogy azt eszi amit mi es a 3,5 éves tesoja!
2013. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont én is cukkini fasírtra gondoltam!
2013. jún. 29. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!