Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen bébiételt javasoltok?...

Milyen bébiételt javasoltok? Univer, Kecsekméti stb. Az Univerben nincs cukor, ha jól tudom.

Figyelt kérdés
Alma banánra gondoltam, almát már evett amit én csináltam neki, ilyenkor megehet egy teljes adagot a bébiételből, ha kéri, vagy itt is csak egy-két kanállal lehet kezdeni?Sajnos,most muszáj neki ilyet vennem,mert olyan helyre megyünk.

2013. júl. 10. 09:33
1 2
 11/11 anonim válasza:
a mi gyermekorvosunk azt mondta, hogy kizárólag a Kecskemetit adjam mert az a biztosan ellenőrzött ..... Rengeteget kidobtam mert nem szerette ... Az Univert meg nagyon .... Nem izgatta mit mondott az orvos.....:))
2013. júl. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!