Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A csirke husit hogy fagyasztjá...

A csirke husit hogy fagyasztjátok? Egybe kis kockákba, vagy már pürésítve?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már készen fagyasztottam le. Egy kisebb adagot elkészítettem, megpároltam némi fűszerrel, az egészet összeaprítottam turmixgéppel, és úgy fagyasztottam le kis adagokban, jégkockatartóban. Mikor elővettem, pár perc alatt kiolvadt, és már ehette is a gyerekem.
2013. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én adagonként kis kockákban fagyasztottam le a fiamnak,kis csomagokat csináltam.
2013. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pürésítem és jégkockatartóba töltöm, úgy fagyasztom. Ha majd ehet már darabosat, akkor szerintem vagy kockákra vágva vagy kicsit turmixolva fagyasztom majd.
2013. júl. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok..az kimaradt hogy nyersen! ;) Bocs.
2013. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olajon, vízen megpároltam (só, fűszer nélkül), összeturmixoltam pépesre és kisebb mikrózható edényben fagyasztottam.

Félig fagyott állapotban fellazítottam késsel, így mindig ki tudok belőle szedni annyit amennyit szeretnék.

7 hónapos múlt a lányom

2013. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 egész csirkemellet 10 darabra vágok, folpackba csomagolom a gyors darabokat, s mindig egy darabot dobok a zöldségek közé mikor oda rakom főni
2013. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyersen, kis kockákra vágtam, minden adagot külön becsomagoltam. Mikor főzöm a zöldséget, beleteszem a húst is.
2013. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kis kockába
2013. aug. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!