Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5honapos (lesz jovoheten) a...

5honapos (lesz jovoheten) a lanyom es keves mar a tejem neki. Szerintetek potoljak tapszerrel, vagy kezdjek el lassan hozzataplalni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
tápszer majd mindneképp kell, nem elhet csak szilárdat adni, amig van tejed add azt a kotoltatás ugyis lassú folyamat hetek amire ki lehet váltani egy étkezést telejsen addig ha meg kevés a tejed midnneképp kell a pótlás tápszer formájában.
2013. aug. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha szeretnéd szoptatni még sokáig (megoldani ilyen módon az etetést), kérj segítséget egy tanácsadótól (la leche liga) - nekem is 1 nap alatt válaszoltak a levelemre, és nagyon sokat segítettek!

(bár nekem más jellegű volt a dolog)

2013. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hagyom abba a szoptatast, csak kiegeszitem valamivel.

A hozzataplalas menetet tudom, mert 2. baba, csak az aktualis ajanlast nem, hogy anyatejesek.elso babam tapszeres volt es 3 ev alatt biztosan sok minden valltozott :)

2013. aug. 26. 21:16
 4/6 A kérdező kommentje:
*hogy anyatejeseknel mit ajanlanak most.
2013. aug. 26. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy anyatejes és tápszeres babáknál is először az almát ajánlják
2013. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fiam most 26án volt 5hós.Neki elsőnek a védőnő a barackot javasolta,de csak azért mert nem tud néha kakilni. Napi 2-3 kanálka és az segit. Szerintem ne pótolj inkább kapjon kis gyümit. A nagyom szintén 3,és ő is igy 6 hósan kezdtük a hozzátápit.De ha nagyon nem tudsz mit tenni kérd ki a védőnő véleményét.
2013. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!