Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 20hetes babát hozzátáplálni?

20hetes babát hozzátáplálni?

Figyelt kérdés

20hetes elmúlt a fiam, anyatejes. Arra gondoltam, h napi 1 étkezését kiváltanék egy tejjel kevert étkezésre. Pl: tejben répa, tejben piskóta, tejben keksz, hasonlók. Kóstoltattunk már sokfélét, és nagyon ízlik neki minden. Sőt, látszik rajta, h szeretne még többet kapni. Nyitja a száját, ha közelítünk utána megint.

Tudom, h fél éves koráig tökéletesen elég neki az anyatej. De úgy élvezi, ha kóstol. Mind a mozdulat, mind az ízek.



2013. jan. 10. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Nem értem mi a kérdésed? Hiszen már hozzátáplálsz.

Persze hogy élvezi, hiszen most fedezi fel a világot, minden újdonság tetszeni fog neki. De ez nem jelenti azt, hogy a pocakja is érett rá. Mindenesetre a te gyereked, úgy csinálod, ahogy te akarod. Véleményt kértél, ez az enyém: baromi korai, bőven ráért volna, tök felesleges volt ennyire rohannod. HA színes szalagokat varrsz egy anyagdarabra, az is annyira tetszett volna a kicsinek, és a gyomrát se teszi tönkre.

Ha rágókát közelítesz a szája felé, arra is azonnal ki fogja nyitni, ugyanis ez az a kor, amikor válogatás nélkül, mindent bevesznek a szájukba.


És tényleg nem értem a kérdésed. Hiszen már csinálod. VAgy bizonytalan vagy, és megerősítést akarsz? Azért kérdezed? HA bizonytalan vagy, miért nem előtte kérdeztél. MOst már olyan mindegy.

2013. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, csak kóstoltatok. nem lakik jól. ez a kérdésem.
2013. jan. 10. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám most 73 hetes (kiszámoltam neked :D), 21 hetes kora óta táplálom hozzá. Először egy étkezést válts ki teljesen, a többi maradjon tej.
2013. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha már kóstoltatsz, akkor tökmindegy, hogy jóllakatod, vagy sem. Ha már elkezdted, akkor folytathatod, válts ki egy étkezést.
2013. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tejben repa? Fujjj.. Add neki akkor mar normalisan, ne pedig ilyen kutyulmanyokkal tomd.
2013. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!