Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5 hónapos anyatejes babának,...

5 hónapos anyatejes babának, ha nem elég a tejem, akkor minden étkezést kiegészítsek főzelékkel, vagy egyet váltsak ki és gyűjtsem a tejet, vagy?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 14:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Nem is a tápszer egyébként a legnagyobb veszély ilyenkor, hanem a tápszerezés módja, a CUMISÜVEG."


Nekem is kellett tápszerrel pótoljam az anyatejet. És elfogadta mindkettőt? Igen! Sőt, az anyatejet is ha úgy volt elfogadta cumisüvegből, mert éppen mondjuk kórházban voltam és a nagymama adott neki enni és ugyanúgy elfogadta a cicit is.

2013. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szóval: van tejem, csak szerintem nem elég, megelégszik vele, de még enne, azért hagyja abba, mert nem jön több és nem a jóllakottság miatt - szerintem ez látszik egy babán. Iszom a tejserkentő teát és nappal jellemzően nem nyűgös a gyermekem, ha mégis az éhség jeleit látom megetetem. (ez ritkán van) Annyival amennyi van. Ebédre kap krumplit, azt a tejet lefejem és este pluszba cumisüvegből neki adom. És úgy látom este még tudna enni, kicsit nyűgös, de megnyugszik hamar,hogy nincs több.. aztán éjjel meg gyakran kel, akkor sem sír, hogy éhes lenne, fájna valamije, vagy valami baj lenne. Csak dumál és fent van. Sőt meg van sértődve ha kiveszem a kiságyból. Szóval totál nem tudom mit csináljak, állandó szövegelés mellett nem lehet pihenni, aztán nem csoda, ha a tejem sem gyarapszik. ;(
2013. szept. 6. 08:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!