Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miét nem akar a 10 hónapos...

Miét nem akar a 10 hónapos babám főtt kaját enni?

Figyelt kérdés
reggeli tàpszer,tízórai joghurt,ebéd főtt kaja(de nem eszi meg bàrmit főzök),uzsi v.mi gyümi,vacsi tejpép meg éjszaka még kel egyszer enni,akkor tàpszer...egyszerűen bàrmit főzök neki nem ajarja megenni....védőnőnek màr szóltam..azt mondta,h.amíg megeszi a tàpszert addig ne aggódjak...jó,de mindjât egy éves a gyerek és utàna màr nem írjàk ki neki a tàpszert...mivel vegyem rà,hogy megegyen ebédre amit főzök neki?nincs rossz ize annak,amit adok neki,m.mindig megkóstolom...kb egy hónapja csinàlja ezt...fogzanu nem fogzik!ötletek?
2013. nov. 14. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A babák mindig kitalálnak valamit, az enyimeknek is voltak korszakai. Milyen formában adod neki a főtt ételt, darabosan vagy turmixolva? Nincs kedvence, amivel keverni lehetne (pl gyümölcs)? Neki külön főzöl, vagy a tiétekből adnál?

Az enyémek ennyi idősen az üveges kaját nyomták, esetleg próbáld meg azt. Előbb-utóbb valami változni fog. Mondom ezt úgy, hogy a nagyobbikom 1,5 évesen a pépes babafőzeléket ette meg, de hozzá meg rántott húst. Szóval néha érthetetlenek. (És 1 év felett is lehet kapni tápszert a boltban.)

2013. nov. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
külön főzök neki,de próbàltam màr a miénkből adni neki...próbàltam pépesen,darabisan is...és nem kell neki...de az édesség az megy neki
2013. nov. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!