Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Jól csinálom szerintetek?...

Jól csinálom szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

7 hónapos kislányomnak 1 hónapja kezdtem az ételek bevezetését. Eddig amit adtam neki az alma kivételével mindent megevett. Szopizik még.

Eddig úgy csináltam hogy a reggeli szopi után adtam neki a főzeléket. Ez olyan 10-12 óra között volt, mostanában elég rosszul alszik így változó mikor ébred fel.

Van amikor nem kér utána anyatejet, valamikor igen.

Délutánra már kínálom gyümölccsel is.

Ez jó így vagy meg kell várni míg teljesen kiváltódik az étkezés? (nem kér utána tejet)


2013. nov. 18. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell megvárni, jól csinálod.
2013. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem jól csinálod! Én is délelőtt kezdtem a kóstoltatást, hogy ha gáz lenne, akkor ne estére legyen! Szopi előtt egyen, amennyit kíván. Ha kér még tejet, az sem baj! Lassan egyre nagyobb mennyiségeket eszik meg, így már ki is váltottál egy étkezést! Nem baj a délutáni kóstoltatás sem, de új ízt csak egyet adj neki egyszerre!
2013. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De jó!

Köszönöm a válaszaitokat!!

2013. nov. 18. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!