Igy jol csinálom?

Figyelt kérdés

Anyatejes a kicsim 4.5 honapos kb egy hete kezdtem el a kosztoltatást a tizoraira kap 4 pici kanál öszibarackpürét.

ezen kivül csak igény szerinti szopi van

jövö héten kiprobálhatok más gyümit? idény szerinti gyümit?


2013. júl. 2. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vittem túlzásba ezt a kóstoltatást. Mindent megkóstolt egyszer, majd már adtam pürésítve. Azt viszont tényleg lassan. Nem az ízhez kell igazán hozzászoknia, hanem az állagához, a péphez. Almát, répát, sütőtököt kipróbálhatod. Az almát is szerintem főzd meg előtte, úgy nem lesz olyan savas. Majd ha már ezeket eszi pépesítve, akkor jöhet a krumpli. Először tápszerrel, majd anélkül. A krumplinál a keményítőhöz kell hozzászoknia. A krumplihoz pedig teheted az eddigieket. Majd jöhet a banán, meg a többibe egy kis keksz, hogy táplálóbb legyen. A kekszben a gluténhez kell hzzászoknia. Nem ajánlatos babakekszet (gluténmenteset) adni, mert pont az a lényeg, hogy hozzászokjon, így nem lesznek később problémái. De persze úgy csinálod, ahogy jónak látod! :)
2013. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, a te esetedben a krumpli anyatejjel, nem tápszerrel. :)
2013. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


probálom majd hetente váltani a gyümit és csak kostoltatás céljábol :)

2013. júl. 2. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!