Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van valakinek rossz tapasztala...

Van valakinek rossz tapasztalata az őszibarack italról? Tegnap próbaképp itattam pár kortyot a lányommal 3,5 hónapos és este már erőlködött mint akinek kakilnia kell. Ma pedig már nagyon nyűgös volt és végig erőlködött.

Figyelt kérdés
őszibarack

2014. jan. 3. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Érdemes magad csinálnod, mert az a legjobb. Vésztartaléknak jó, ha van otthon bolti is, de abból inkább Hipp-be ruházz be.

Próbáljátok meg a tápszerváltást, hátha bejön, aztán két hét múlva adhatsz neki pépet is, azt nagyon imádják.

2014. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%
Amugy a hipp és a kecskemeti egy és ugyanaz :)
2014. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam tápszeres és szintén 3,5 hónapos. Már 3 hós kora óta eszik almát mindennap és ma kóstoltattam meg vele az őszibarackot. Én is kecskemétit tudtam csak venni de bele kostoltam és elég cukros. Ma még csak egy nyalást kapott belőle :-) mindenki úgy csinálja a hozzátáplálást,ahogy jónak érzi. Azt tartom érdekesnek,h pár éve még volt 3 hónapos kortól bébi étel,most meg csak 4. Akkor akik pár éve születtek rosszabbul jártak?! Nevelni se egyformán nevelünk.
2014. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen! Mi is kerestük párommal a 3hós kategóriát és nem találtuk. Meg is lepődtünk. Neki 9éves a lánya az előző kapcsolatából nekem meg 11 :) Mindketten arra emlékeztünk, hogy akkoriban már 3 hótól el lehetett kezdeni. Jó lett volna pedig. Ha véletlen tényleg Reflux van a háttérben akkor azt olvastam, hogy a más ételek átállása javít a helyzeten.
2014. jan. 7. 07:37
 15/15 A kérdező kommentje:
mármint az olyan ételek amik nem olyan folyékonyak mint a tápszer és talán nem folyik annyira vissza.
2014. jan. 7. 07:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!