Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szoktátok"keverni"a gyümölcsöket?

Szoktátok"keverni"a gyümölcsöket?

Figyelt kérdés
ha egy új izt megkostolt-másnap keverhetem valamivel?milyen arányban?
2014. jan. 4. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért másnap még ne keverd. Egy új izt 4-5 napig kell kóstoltatni,ez alatt juttok el ,hogy nagyobb mennyiséget is megeszik belőle. Ezután lehet keverni mással. Új izt mindig több napig kell kóstoltatni. Először egy kanál,másnap már kettő,stb...
2014. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja,és legelőször csak a levét. Első gyümi az alma,ennek a levét is néhány napig,ha ez megy ,akkor a püré jön. Az elsőként adható gyümiket lehet keverni,pl alma-barack,alma-meggy,sütőtök-alma,stb,később krumplival is keverhetőek. MAjd a zöldségek is keverhetőek. De új izt sose keverünk,mert akkor nem fogja tudni megkülönböztetni őket.
2014. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. :)) Naná. Most pl körtét és banánt kap, szereti. De volt hogy sült almát banánnal kevertem. Most 6 hónapos múlt, azért nagyon sok mindent még nem ehet. De volt már olyan is, hogy alma-körte-banán kombinációt adtam neki. Igyekszem szezonális gyümölcsöt adni a frissből, és hogy ne legyen neki túl unalmas, időnként üveges bébiételt is veszek.
2014. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!