Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti szoktatok enni gyümölcsöket?

Ti szoktatok enni gyümölcsöket?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szigorúan mindennap, nem bírnám ki nélkülük. Jó, egy napot valahogy igen, sok nyers zöldséggel, de mindig van itthon gyümölcs, hogy ilyen kényszerhelyzet ne forduljon elő :)

Gyümölcsszezonban különösen nagy súlyt fektetek rá, hogy annyit egyek, amennyi csak jólesik (nálam ez max. 20-30dkg/nap, dinnyénél max. 2 kiló/nap), nehogy úgy jöjjön el a tél, hogy rájövök, nem is ettem eleget ebből se, abból se...

Télen 5-10 dkg gyümölcs az igényem :) De az kell.

2013. szept. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle gyümölcsöt szeretek. És amikor fogyizok mint most is, jól jön egy alma uzsonnára például. Szőlő sajtokkal a legfinomabb csemege! :)

Nem is értem hogy miért van hogy valaki nem szereti a gyümölcsöt, sem a zöldségeket, amiket szintén nagyon szeretek.

Te szereted a gyümölcsöket, zöldségeket?

2013. szept. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mivel kertes házban élünk és vagy 10-12 féle gyümölcs van itthon májustól októberig,igen,szoktam enni,ki se bírnám ha nem szabadna ennem :D reggelire mindig túrókrém van és abba darabolok ezt-azt,például mostanság körtét,őszibarackot vagy szőlőt. a suliba tízóraira is rendszerint almát vagy körtét viszek (praktikus is,finom is).
2013. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-es, de jó neked! Panelban élünk párommal, de ha kertes házunk volna bizony ültetnék gyümölcsfát, és epret is. :)
2013. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Huu én is imádom, mi is kertes házban élünk, ráadásul borral és pálinkával is foglalkozunk.

Eper, málna, szeder, meggy, cseresznye nyáron.

Most rengeteg szőlő, füge, szilva és körte van. Almát meg kapunk rengeteget.

Most próbálok leszokni a gyümölcsökről, mert szeretnék fogyni zsírból, és azt olvastam hogy ahhoz zöldségek, tojás, hús, hal és túró elég.

2013. szept. 28. 20:55
 7/12 anonim ***** válasza:
en is fogyozok , es igen is eszek gyumolcsot mert az jo , minden nap megehetel egy almat , barackot , kortet vagy epp amit megkivansz .. :)
2013. szept. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A gyümölcsöt nem kell elhagynod mert egészséges és a vitamin miatt is jó. Van amiben több a kalória pl.banánt nem eszek, de alma mindig van itthon, édesség iránti vágyam is csillapítja és csak 45-50 kalória egy alma. Narancs a másik amit még szeretek fogyózáskor, télen arra váltok. Én szinte mindent eszek, csak ami tiltott abból picit. És futok heti 2-3-szor ahogy időm és az időjárás engedi.

Szóval a lényeg: gyümölcs kell. Napi egy maréknyit biztos megeszek ami egy alma, fél fürt szőlő, egy narancs, kis doboz eper stb, ami éppen van. :)

2013. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 k.veronika199 válasza:
Igen :)
2013. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!