Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 5-6 hónaposan melyik gyümölcsö...

5-6 hónaposan melyik gyümölcsöt adtatok már a babának?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos, egyelőre csak almát, utána a glutén jön, aztán még nem tudom, hogyan tovább.
2014. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6hónapos a lányom,dec.29-én kezdtem el a kóstoltatást.3 napig kapta az almát,aztán 3 napig sütőtököt,utána keverve alma-sütőtök,aztán répa,ma meg répa-krumpli tumixot kapott._Vettem neki szelídgesztenyét,holnapután azt kapja.
2014. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislányom nagyon szerette hat hónapos korában, ha villával összetörtük az érett, lédús őszi barackot (héj nélkül). Öröm volt nézni, ahogy a teáskanállal etettem és cuppogtatta. :)Az almát,illetve a sütőtököt is szerette.Régebben még sütőtök babaital is volt (1,5 literes üvegben).
2014. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cz.martin válasza:
Reszelt alma,banán :D
2014. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!