Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Csirke majat mikor adtatok...

Csirke majat mikor adtatok eloszor a gyereknek? Kislanyom 7 honapos es mar en unom hogy csak nagyon keves dolgot adhatok neki, miket adtok a gyereknek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Csirkemájat 7 hónaposan semmiképp nem adtam volna,kb másfél évesen kapott.


7 hónaposan gyümölcsöket kapott,főzeléket (tápszerrel,nem sima habarással),csirkemellet,csirkecombot összedarálva,zöldségeket.

2014. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő 7-8 hónapos kora körül mondta, hogy adjak neki egy héten egyszer csirkemájat és egy héten egyszer tengeri halat. Egyébként 7 hónaposan már elég sok mindent ehet: fehér- és sárgarépa, tök, sütőtök, brokkoli, cukkini, krumpli, cékla, gesztenye, zeller, zöldbab, kínai kel. Én csak kevés vízben összefőztem egy darab csirkemellel, habarás meg minden nélkül, és leturmixoltam.
2014. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kislányom most lesz 8 hónapos ,napokban kapott először csirkemájat.Nálunk is a védőnő mondta hogy heti egyszer lehet már neki adni. Spenótot,sóskát,tojás sárgáját szintén heti egyszer be lehet vezetni!De már elég sok mindent ehet,mint ahogy az előttem lévő is leírta,brokkoli,paradicsom ,cékla ,sőt én tök főzeléket minimális natúr joghurttal "habarom" neki.
2014. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én már négy hónapos korában adtam mindhárom gyerekemnek villával összenyomott leveszöldséget + májat, egyiküknek sincs semmi baja.
2014. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!