Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miert tartja a szajaba es nem...

Miert tartja a szajaba es nem csinal semmit?

Figyelt kérdés
Kislany mar 1 es fel eves. Kepes egy oraig enni egy tanyer adag etelt . Egy kanalt kb 10 percig is van a szajaba nem csinal semmit nem ragja nem rudja enni peddig mar regota eszik es meg pepesitem is es igy se ragja nem csinal semmit. Mit tegyek?? Valakinek van ilyen hasonlo? Segitsetek
2014. jan. 17. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm kislánya hasonló korú és ugyanezt csinálja. Azt tudom, hogy baba kora óta tömik, ha kéri, ha nem, tolják a szájába az ételt. Ráerőszakolják mindig az utolsó kanállal is. Szerintem a kis gyomra már nem kívánja, de tudja, hogy úgyis meg kell ennie, így szokta meg. Ha lassan eszik, közben emészt és akkor bele megy könnyebben az utolsó adag is.

Szerintem ez nagyon rossz a gyereknek, és emiatt étkezési zavarai lesznek felnőtt korában is.

Nem ismerem a ti szokásaitokat, de azért írtam ezt le, mert csak ezt az egy kisgyereket ismerem, aki ilyet csinál.

2014. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányaim ebben a korban még ügyesen ettek, később kezdtek nagyon-nagyon lassan enni, mert egyszerűen már nem volt kedvük az evéshez, inkább szerettek volna játszani vagy bármi mást csinálni. Nem tudom, hogy másfél évesen van-e már ilyen, de lehet, hogy egyszerűen elkalandozik.
2014. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!