Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért ébred enni 8 kg-os és 4...

Miért ébred enni 8 kg-os és 4 hónapos babám ilyen gyakran éjjel?

Figyelt kérdés

Nálla az éjjel az 7 óra után kezdődik.

Az éjjelünk az így telt.

Este 7 kor evett 120 ml evett 8 órakor aludt el, éjfélkor ébredt megevett 120ml -rt azután fél 3 kor ébredt evett 60 ml-rt 3 órakor evett 40 ml-rt 4 órakor evett 40 ml-rt negyed 6-kor evett 50 ml-rt .

Negyed 6-tól negyed 7 ig fenn volt és most 8 órakor evett ismét 70 ml de ordítva ébredt mint mindig.

Az ökle elég gyakran benn van a szájába.

4 óra hossz alvás

2 és fél óra hossza alvás

30 perc alvás

1 óra hossz alvás

1 óra + 15 perc alvás

1 óra 45 perc alvás

Ezekből 5-10 perceket levonva etetésenként.

Egyébként van mikor a 180 ml is meg issza tápszerből.

Nappal napi 2 alkalommal szoktam neki gyümölcsöt adni.

Most reggel kapott almát lereszelve+ tápszer 70 ml.

Éhes lenne éjjel, vagy csak szomjas vagy nem bír aludni, vagy ha felébred meg van neki szokva hogy kap enni és visszaalszik egyből?

Hozzátenném nem hajlandó 3-4 korty víznél többet meginni, éjjel még mellé is nyel és képes és ki megy az álom a szeméből.



2014. jan. 22. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy így altatja vissza magát, vagy akár a foga is jöhet... Eddig nem ezt csinálta?
2014. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

8 kg 4 hónaposan??? Te jó ég mekkora lehet az a gyerek!!!


Én biztos nem adnék ennyi tápszert neki, azért ilyen kövér, inkább CUKORMENTES teával itasd este.

2014. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem issza meg a teát sem, túl híg neki és elkezd tőle fuldokolni mert félre nyel, nem kell neki + még az álom is ki megy a szeméből.

Napközben baba kocsiban alszik, el kell ringatni ha nem éhes nem tudnám bele erőltetni a kajcsit sem.

Cumi sem marad meg a szájában, de közben követeli, és mikor elaludt cumi nélkül alszik el.

Volt időszak hogy azé a 3 óránként kelt csak.

De viszont fél 4 fele egyszerűen nem aludt vissza, azt hitte reggel van.

2 hónapos kora óta matat a szájában és nyáladzik.

Most éjjel úgy evett hogy két oldalt csurgott a szájából a tápszer itta is meg nem is, gyakran el forgatta a fejét de viszont sírt az üveg után és azon aludt el.

Próbáltam csak a cumin altatni de egyszerűen az már nem elég neki észre veszi a különbséget.Mit csináljak?

2014. jan. 22. 09:58
 4/9 A kérdező kommentje:
4 és fél kg-al született.
2014. jan. 22. 09:59
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintesm is sok ez az étel-én éjjel max egyszer etetném,mert nem eszik meg mennyiségeket-csak nassol.a többinél máshogy kell visszaaltatni,nem cicivel
2014. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Készítettem teát neki baba tea tettem bele neki kevés cukrot csak így ivott,és ivott belőle 1 dl-rt, ha nincs benne cukor nem issza meg.

Lehet ha ilyen gyakran iszik éjjel akkor tápszer helyett teát kéne neki adni?

2014. jan. 22. 13:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a teát éjjel és ne a tápszert.

Amugy nekem 3 hónapos a lányom és Ő is 8 kg. Ő is 4520 grammal született, de nem eszik ennyit. Lehet szomjas vagy csak nassolni akar ahogy az elöttem szóló irta.

2014. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam már a teát cukorral , cukor nélkül, de az nem kell neki szív belőle 2 kortyot és rá jön hogy nem az az íz és félre nyel, fuldoklik, köhög.

És sírás lesz a vége.

2014. jan. 23. 16:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig csak a szopiélmény kell neki, azzal nyugtatja magát és nem éhes. Nálunk is előfordul, hogy éjszaka többször megébred (szintén 4 hónapos). Front van!

Ilyenkor csak vedd ki és ringasd egy kicsit. Én ha nem telt még el 2,5-3 óra nem adok enni, mert tuti nem éhes!! Csak egy kis ölelésre vágyik!

2014. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!