Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Édesanyám rossz szoptatási...

Édesanyám rossz szoptatási gyakorlata vagy más egyéb okból ébredek fel éjjel gyakran?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, 2 gyermekünik van.Én 1 éves koromig szoptam,de már 4 hónaposan átaludtam az éjszakát. ELötte se,utána se kaptam teát. Azonban kb 10 éves koromtól (régi téglalakásban laktunk) emlékszek rá hogy mindig ittam este, ott volt az ágyam mellett a viz. Most azonban tuti hogy a levegő a ludas(panelban lakunk) h száraz,van h 1 éjjel 1 l viz elfogy.. Mondjuk szoptatok szóval kell a folyadék... Szerintetek mi lehet a gond,hogy felébredek inni? (Még pocakban volt a kicsi,de akkor is rendszeresen ittam éjjel) Köszönöm ha válaszoltok:)
2013. nov. 19. 11:43
 1/2 xStefix ***** válasza:
76%

Szerintem felesleges anyukád szoptatási gyakorlatáig elmenni, azért az ilyen összefüggések legtöbbször sokkal bonyolultabban mutatkoznának meg, főleg 28 év távlatából. ;)

A választ te is leírtad: egyrészt a megszokás, másrészt a fokozott folyadékigény. Ha téged nem zavar a dolog, akkor nincs is vele teendőd.

2013. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Párátlan levegő. Én pl cask fűtési szezonban ébredek, de akkor nálunk is elfogy 1-1,5 l víz éjjel. Teregess lefekvés előtt ;)
2013. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!