Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1,5 évesem pocakja nagy és...

1,5 évesem pocakja nagy és kemény. Mindenki azt mondja ez teljesen normális. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Széklete normális, eszik rendesen, de nem egy dundi baba.
2014. jan. 31. 03:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvos szerint is normalis?
2014. jan. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha hanyatt fekszik, akkor is? Az én másfél éves kisfiamé is ilyen, és tudom, hogy egészséges, épek a belső szervei, mert már többször is vizsgálták gasztroenterológusok, és mindent rendben találtak. (ekcéma és feltételezett ételallergia miatt járunk kivizsgálásokra)

A kisbabák szerintem eleve pocakosak, az lenne a furcsa, ha lapos lenne a hasuk.

kétgyermekes anyuka

2014. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha hanyatt fekszik, akkor nem nagy. Azt tudom, hogy a babáknak és kicsi gyerekeknek nagyobb a pocakjuk, de az is normális vajon, hogy kemény?

Jövő héten megyünk majd a dokihoz oltás miatt, természetesen megkérdezem, csak kíváncsi vagyok, hogy másban is felmerült-e ez a kérdés. :)

2014. jan. 31. 08:59
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Eleg sok betegség jele lehet a kemény has.... En biztos, hogy orvoshoz vittem volna, nem laikusokat kerdezgetnėk.....
2014. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Normális ilyen korban.

Én fürdés közben néha elnézegetem a lányom, hogy olyan, mint a szegény etióp gyerekek, akkora a pocakja, amúgy se hurkás gyerek, így még nagyobb a kontraszt.

Gondolj már bele, hogy annak a sok belső szervnek milyen kis helyen kell elférnie, persze, hogy kigömbölyödik a hasa.

2014. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Természetesen én is viszem orvoshoz! Nem is azt kértem, hogy bárki orvosi diagnózist állítson fel, csak a tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
2014. jan. 31. 09:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. jan. 31. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!