Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti adtok tejpépet cumisüvegből...

Ti adtok tejpépet cumisüvegből a gyereknek?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem túl sűrű, inkább hígnak mondanám és így elég nehéz kanálból adni.

2014. febr. 2. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én adtam. Most is adnám, de már nem issza meg üvegből.
2014. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. A tejpép kanalazáshoz való. Picit kevesebb vizet tegyél hozzá, vagy sűrítsd kekszporral.
2014. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én is gondoltam, hogy kevesebb vizet teszek hozzá, de a dobozon lévő adagolást inkább betartom. Félek ha kevesebb vizet használok ua. porhoz akkor esetleg megfájdul a hasa. A babakekszet szándékosan hagytam el, így azt nem szeretném.

2014. febr. 2. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem adtam cumisüvegben tejpépet.


Milyen tejpépet veszel? Én Milumilt és Milupát adtam, úgy adagoltam, ahogy a dobozon volt és lehetett kanalazni. Ha egy picit kevesebb vizet teszel bele, nem lesz baj. Vagy várj egy kicsit, hátha besűrűsödik.

2014. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl meleg vízzel keverted ki, nekem akkor lett híg. Egyébként én is betartottam az adagolást és tejbegríz sűrűségű lett.
2014. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Hipp tejpép csak akkor dagad be, ha jó meleg vízzel krszítem, el kabátom, s hagyom állni 1-2 percig.

A nestlé akkor dagad be, ha csak 40 fokos, meleg, vízzel készítem.

Van hogy én is nagyobb evőkanállal mérem, s akkor bedagad:)

A nestlé barackos, erdei gyümölcsös az a legtutibb, az nagyon bedagad, még, langyos vízbe is:)

2014. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nestlé tejpépet eszik, nem mertem nagyon melegre, mert féltem nehogy "kivesszen" belőle a vitamin stb. (gondolom ez esetben is úgy működik mint a tápszereknél) legfőképpen a cink miatt, ekcémás a gyerek és arra nagyon szüksége lenne.

De megpróbálom melegebb vízzel csinálni, mert nekem eddig olyan folyékony lett, hogy tényleg simán folyós, de akkor én rontottam el.

2014. febr. 3. 12:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Meleg vízzel csináld, ne olyannal mint a tápot, azért nem dagad be!
2014. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!