Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nagyon keveset híznak! Mit...

Nagyon keveset híznak! Mit adjak még nekik?

Figyelt kérdés
10 hónapos ikreim január óta szinte nem is híztak, pedig esznek rendesen, mindent megesznek. Reggeli 220 ml tápszer, tízórai kb. 200 g. gyümi keksszel, ebéd kb. 200 g. husis főzi, uzsi 1 adag tejpép, vacsi kb 250 tápszer. Mit adjak nekik amitől esetleg jobban híznak?
2014. febr. 17. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
ha van súly gyarapodás és jó kedvűek akkor nem kell aggódni. nekem 19-én lesz 10hós a babám de volt 1hónap amikor 13dekát szedett fel ekkor én is megijedtem de a doki egyből mondta hogy nem kell megijednem és lesznek olyan hónapok mikor alig szednek fel és lesznek olyan hónapok amikor be hozza a "lemaradást" súlyát. hát be is jött neki mert következő hónapban 1kg szedett fel :)
2014. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lcs ***** válasza:
nekem is mindjárt 10 hónapos a kisfiam, és nagyjából ennyit eszik amit írtál, szerintem ez így rendben van korukhoz képest.:) Gondolom azért már nem egy helyben ülnek, hanem ébren léti időben megy a pörgés-forgás, matikálás, vagyis ledolgozzák rendesen amit esznek:) amint elindulnak, vagyis kúsznak-másznak, már nem híznak olyan ütemben, mint korábban, és szerintem is, ha jó kedvűek, akkor nagy gond nem lehet :)
2014. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!