Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adtál már a gyermekednek...

Adtál már a gyermekednek 3,5%-os tejet? Ha igen, mennyi idősen? Hogy fogadta?

Figyelt kérdés
tej

2014. márc. 7. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

En 3,5% tejet adtam a kisfiamnak amikor 13 honapos volt. Mivel kisfiam tapszeres volt en ugy csinaltam, hogy vegyitettem neki a tejet tapszerrel. Pl. 300ml tapszert ivott meg reggel ebredeskor. A tej bevezetesekor kevertem neki 200ml tapszert es ehez ontottem 100ml tehentejet. Siman megitta mert meg az ize nem volt annyira mas. Igy adtam neki egy hetig de csak reggel, hogyha barmi allergia jelentkezik akkor napkozben jojjon ki rajta.

Masodik heten felesbe kapta 150ml kikevert tapszer + 150ml tej es ekkor mar este is igy itta.

Harmadik heten 200ml tehentej + 100ml tapszer

Negyedik heten mar a sima tejet itta.

Nekem a vedono tanacsolta, hogy vegyitsem az ize miatt de kulfoldon elunk, otthon nem tudom, hogyan szoktak, milyen modszerrel.

2014. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

11 hónaposan kapott először.

Nem így terveztem,de sikeresen otthon hagytuk a tápszert,és úgy utaztunk egy falura nagyszülőkhöz Karácsonykor.Ügyeletes gyógyszertár 40km-re,mi tömegközlekedéssel voltunk,így tejet kapott, 3,5%-osat.

(de előtte már kapott túrórudit,danettet,szóval tudtam hogy nem lesz rá allergiás).

Otthon még megitattam vele a tápszert,ami már meg volt véve,onnantól tejet kap.

3,5-eset kap mai napig,mi is azt isszuk,annak még tej íze van.

2014. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!