Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen etetőszéket vegyek?

Milyen etetőszéket vegyek?

Figyelt kérdés
Kb. max. 25.000Ft-ban gondolkodom. Olyat szeretnék aminek a háttámláját lehet állítani, legyen biztonsági öve. Nektek milyen típusú vált be? és miért?

2014. márc. 11. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, én szeretem, bár az összeszereléssel küzdött a férjem, de szerencsére csak egyszer kell összerakni. :) Könnyű állítani minden részét én ezért szeretem.
2014. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

chicco polly double!!!! 4 hónapos kortól használható, az én fiam még aludt is benne :) nagy helyet igényel, ez a hátránya, de könnyen összecsukható. ennek az új ára több mint 25 ezer, mi is használtan vettük, de szinte újnak tűnt. küldök linket is:

[link]

csak ezen az oldalon rosszul írják, tényleg 4 hónapos kortól használható. imádtam!!!!

2014. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

2 gyereket kiszolgált. Elég nagy helyet foglal (de összecsukható), de szuper. Kényelmes, levehető a tálcája, van bizt.öve, dönthető, alul a láb között van egy kis tartórész, így a tálca alatt a kisebbek sem próbálnak meg lecsúszni.

2014. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk peg perego prima pappa van, jól bírja a strapát és már a 3. gyerek használja, mert használtan kaptuk.

Párnázott a belseje, de ki lehet szedni, peremes tálca, leszedhető alatta egy másik tálca, összecsukható, nagy háttámla. Nincs olyan érzésem, hogy ha kicsit is mocorog kiesik belőle. Mikor nyaralni voltunk akkor az étterembe kaptunk etetőszéket, de nem éreztem biztonságosnak, lehet a mi rendkivül stabil székünk után :) szóval ajánlom

2014. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, a peg perego prima pappa, pont ilyen

[link]

2014. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak, de még mielőtt döntenék kíváncsi lennék mások véleményére is.
2014. márc. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!