Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Volt régen olyan kész bébiétel...

Volt régen olyan kész bébiétel, amiben a paradicsomos burgonya sajttal van? Vagy rosszul emlékszem?

Figyelt kérdés
Főzni szoktam a lányomnak, de nagy ritkán megkóstol egy-egy bébiételt. Amikor a fiam volt pici, szerette a sajtos paradicsomos burgonyát. Szerettem volna megkóstoltatni a lányommal is, de már sehol nem látom ezt az összeállítást. Még a neten se találtam. Vagy rosszul emlékszem, és nem is volt ilyen?

2014. márc. 13. 21:47
 1/2 dittis válasza:
Paradicsomos burgonya pulykahússal,Paradicsomos burgonya csirkehússsal van,amit mi is vettünk,de valami nekem is rémlik ,kiváncsi vagyok már én is hogy tényleg volt e ilyen:)
2014. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
még halasat is találtam, de a sajtosat sehol se látom
2014. márc. 17. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!